Інсектоакарицид або засіб для захисту рослин від шкідників

Автор: Сергій Таран Переглядів: 200 Коментарі та відгуки: 0

Практично усім садівникам та городникам відомі такі шкідники як колорадський жук, гусінь, плодожерка та інші. Зазвичай для боротьби з ними застосовують хімічні препарати, які накопичуються у плодах та можуть становити загрозу здоров’ю та життю людини. Завдяки новітнім технологіям стало можливим боротися із шкідниками, та отримувати екологічно безпечні фрукти та овочі. Мова йде про унікальний препарат «Сезар» - біологічний інсектоакарицид широкого спектру дії. Він допоможе у боротьбі з рослиноїдними кліщами, гусінню, колорадським жуком, плодожеркою та багатьма іншими.


Унікальність інсектоакарициду «Сезар» полягає в тому, що він не накопичується у плодах та рослинах, а також не викликає звикання у шкідників. Потрапляючи до організму шкідника через кишечник чи контактним способом, він блокує нервові імпульси, що паралізує шкідника ї він гине. Результати очевидні вже за 6-8 годин після обробки.

Використання «Сезару» ефективно позбавить ваш сад чи город від шкідників, збільшить врожай, а головне -  ваші фрукти, овочі чи ягоди будуть екологічно безпечними.


Пов’язані товари

Коментарі та відгуки

Написати щось