Гуапсін (5 в 1: протруйник насіння, біодобриво, фунгіцид, інсектицид, стимулятор)

Автор: Сергій Таран Переглядів: 309 Коментарі та відгуки: 0

Кожен фермер, садівник чи городник знає – для того щоб зібрати гарний урожай рослинам потрібен догляд. Це своєчасне внесення добрив, а найголовніше – боротьба з шкідниками. Зазвичай для цього використовують різноманітні хімічні препарати, ефективні проти конкретної групи шкідників. Проте, завдяки препарату Гуапсін  стало можливим не лише боротися з грибковими захворюваннями та комахами-шкідниками, а й покращити здатність рослин засвоювати поживні речовини з грунту.

Унікальність Гуапсіну полягає в тому, що із шкідниками бореться сама природа. Він створений на основі реально існуючих мікроорганізмів. Наприклад, попадаючи до системи травлення шкідника мікроорганізми блокують систему травлення, що призводить до загибелі шкідника. Випробування препарату довели, що ефективність Гуапсіну у боротьбі з грибковими хворобами досягає 92%, а з шкідниками 94%.

Результати досліджень показали, що внесення п’яти літрів Гуапсіну на гектар за ефективністю дорівнює внесенню 150-200 кілограмів селітри або 60-80 кілограмів карбаміду. І головне. Користуючись Гуапсіном ви не тільки збережете врожай від шкідників, а й отримаєте його екологічно чистим.


Інструкція:

Препарат розводиться в теплій нехлорованій (відстояній) воді з розрахунку 5-6 літрів на гектар.

При використанні для особистих потреб на дачі або у себе на городі, то на 10 літрів води - 200 грам Гуапсіну для профілактики; 250-300 грам на 10 літрів води при зараженні рослин приблизно на 20%; та 300 грам і вище - при ураженості від 20-45%.

Препарат сумісний з іншими біологічними та хімічними препаратами крім тих, що містять гідроксиди лужних, а також мідь і ртуть. Після розведення, препарат рекомендується вистояти близько 30 хвилин, після цього ще раз перемішати та приступити до обприскування.

Обробляти можна в будь-яку фазу розвитку рослин, навіть по стиглим плодам. Термін очікування у препарату відсутній. Обприскування краще проводити у вечірній час. Дія препарату може спостерігатися від 24 до 36 годин. Щоб уберегти препарат від змивання дощем рекомендується додавати прилипач.

Пов’язані товари

Коментарі та відгуки

Написати щось